YEŞİL VE MAVİNİN İÇ İÇE OLDUĞU BİR YAŞAM: YEŞİLYAKA SU

Yeşilyaka Su

MUTLU OLMAK İÇİN YEŞİLYAKA SU YETER

Dilediğiniz yaşamın içinde doğa olduğunu biliyor ve sizin için tasarlıyoruz. Yeşilyaka Su ile İstanbul’da aradığınız hayat bulundu. Yeşillikler içinde, dört bir yanınızın mavi ile bezendiği yeni yaşam alanınız hazır. Büyükçekmece’de yer alan Yeşilyaka Su, şehre hayat katan bu gölden ilham alıyor. Villalar, yürüyüş alanları, koru ve göletlerin arasında uzanan su kanalları, Yeşilyaka Su’ya can veriyor. Suyun rahatlatıcı gücünü hayatınızda hissedin. Ulaşımı kolay, hava kirliliğinden uzak ve sosyal faaliyetler açısından zengin bir hayat seçin.

Yeşilyaka Su - Villalar

YAŞAM SEÇENEKLERİ

Şehre yakın ve doğa içindeki müstakil bahçeli evinizde huzur dolu bir hayat. Deniz, Irmak, Nehir, Göl, Çağlayan, Şelale ve Derya isimli villa tipleriyle dilediğiniz hayata, suyun esin kaynağı olmasına izin verebilirsiniz. Ailenizin ihtiyaçlarına göre en uygun hayatı Yeşilyaka Su projesiyle keşfedin. 22 bin metrekarelik su alanı ile ferahlık ve sakinliği hayatınızda hissedin. Evinize geldiğinizde harika bir gölet manzarasına karşı kahvenizi yudumlarken bahçenizde çocuklarınızın özgürce oynadığını görmek günlük rutininizin bir parçası olabilir.

Yeşilyaka Su - Sosyal Alanlar

SOSYAL ALANLAR

Kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna, buhar odası, Türk hamamı, kafe, restoran ile bedeninizi, ruhunuzu ve sosyal hayatınızı destekleyin. Açık yüzme havuzu, koru ve yürüyüş alanları, gölet, açık hava sineması, çocuk oyun alanları, tenis kortları, basketbol sahaları, dinlenme, buluşma ve seyir noktalarıyla açık havanın tadını çıkarın. Çocuklarınız doğayla büyüsün, eşinizle uzun yürüyüşler yapın, arkadaşlarınızla sabah sporunda ve akşam sohbetlerinde arayı kapatın. Yeşilyaka Su’da doğa ve sosyal yaşam seçenekleri ile sınırlarınızı kaldırın.

HEMEN BİLGİ ALIN

Kuş seslerinin sizi gülümseterek uyandırdığı, kahve kokusunun orman esintisiyle karıştığı bir başlangıca hazır mısınız? Yeşilyaka’da bambaşka bir İstanbul mümkün. Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formu hemen doldurun, deneyimli temsilcilerimiz sizi arasın ve detaylı bilgi alın.Yeşilyaka Su Villaları

MEVSİMLER BOYU MUTLULUK

Mutlu yaşamların filizleneceği 193 m2 ile 379 m2 arasında değişen dubleks ve tek katlı Yeşilyaka Su Villaları. 625 bin metrekarelik alanda mutluluk yuvası olacak 472 villa. Aileniz ile her köşesinde huzuru bulacağınız 157 bin metrekarelik yeşil alan. Yeşiliyle, suyuyla, eğlencesi ve huzuruyla, sonsuz bir mutluluğun yuvanızda filizlenip ailenizi kucaklaması için gereken her şey; yaşamınızın tüm sabahlarına mutlu uyanacağınız Yeşilyaka Su’da!

DOĞAYA HAYAT VEREN RENKLER

Doğanın yeşil ve mavi fırça darbeleri, neşe ve huzurun tüm renklerini yaşamınıza taşıyacak. Yeşilyaka Su’nun doğasıyla iç içe büyüyen, oyun alanlarında doyasıya eğlenen yavrunuzun gülen gözlerindeki ışık, ruhunuza güneş gibi doğacak. Akşam evinize döndüğünüzde, 22 bin metrekarelik su alanı ve şairane bir gölet manzarası sizi bekliyor olacak. Burada tüm stresiniz tadına doyulmaz bir keyfe, tüm yorgunluğunuz huzura dönüşecek.

Şehrin kaosundan uzakta çocuk yetiştirmek, eve gelir gelmez iş stresinin unutulacağı bir çevrede yaşamak herkesin hayali. Peki, hayalininiz neden gerçek olmasın? Mavi ve yeşile saygıyla tasarlanmış Yeşilyaka Su’da çocuklarınız mutlu, siz ise huzurlu ve dingin olabilirsiniz. Yeşilyaka Su; en iyi okullardan hastanelere, alışveriş merkezlerinden marinaya tüm istek ve ihtiyaçlarınıza ortalama 15 dakika uzaklıkta. Hayatınızı kolaylaştırın ve dingin bir yaşam sürün.

SU’YUN FERAHLIĞINI HAYATINA KAT

Yeşiliyle, suyuyla, eğlencesi ve huzuruyla, sonsuz bir mutluluğun yuvanızda filizlenip ailenizi kucaklaması için gereken her şey Yeşilyaka Su’da. Yeşilyaka Su, 50 yıldan beri devam eden Mesa ve Nurol ortaklığının en yeni meyvesi. Yıllardır hayalini kurdukları hayatları kurmak için onbinlerce insana çok özel alanlar sunduk. Hayatın, dünyanın ve yaşadığımız çevrenin ihtiyaçlarına cevap veren yeni projelerle her zaman oluşturduğumuz büyük ailenin mutluluğuna ortak olduk. YeşilYaka Su projesi ile yeşil ve mavi ile aramıza giren şehir hayatını size göre yeniden uyarladık.

Yeşilyaka Su - Villa
Hastaneler
 • Bahçeşehir Acıbadem Tıp Merkezi: 10 Dakika
 • Bahçeşehir Medikal Park: 10 Dakika
 • Medicana International Hospital: 15 Dakika
Alışveriş Merkezleri
 • Metro Grossmarket: 5 Dakika
 • Akbatı AVM: 10 Dakika
 • Mall of İstanbul: 15 Dakika
Ulaşım
 • Bahçeşehir: 10 Dakika
 • Büyükçekmece Marina: 15 Dakika
 • Atatürk Havalimanı: 20 Dakika
 • West İstanbul Marina: 20 Dakika
 • Güzelce Marina: 20 Dakika
 • Maslak, Levent: 45 Dakika
Eğitim Kurumları
 • Kültür Koleji: 2 Dakika
 • İstanbul Üniversitesi Büyükçekmece Yerleşkesi: 2 Dakika
 • Community School: 5 Dakika
 • Alkev: 5 Dakika
 • Özel MEV Koleji: 6 Dakika
 • Bahçeşehir Koleji: 8 Dakika
 • Doğa Koleji Bahçeşehir Kampüsü: 10 Dakika

HEMEN YERİNİZİ ALIN

Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formu hemen doldurun, deneyimli temsilcilerimiz sizi arasın ve detaylı bilgi alın.

Yeşilyaka’da şehir hayatı yanı başınızda. Okul, hastane, alışveriş merkezi, marina ve havaalanlarına oldukça yakın olan Yeşilyaka’da ulaşım derdiniz ortadan kalkıyor. Doğayla içi içe bir ortamda, siz de aileniz de mutlu.

İstanbul Havalimanı, Hadımköy Otoyol Girişi, Bahçeşehir, Florya ve Yeşilköy gibi kilit noktalara ulaşım kolaylığı sağlayan lokasyonu ile Büyükçekmece Göl Vadisi’nde yer alan Yeşilyaka, hayatınızı kolaylaştırıyor.

Adres: Karaağaç Mahallesi, Sırtköy Bulvarı, No: 16/A Büyükçekmece / İstanbul

Telefon: 444 0 986

Yeşilyaka Koru Villa
Formu doldurun, sizi arayalım

Mesa ve Nurol

Tam 50 yıldır sadece yeni yuvalar için değil, yeni hatıralar biriktirmek için de çalışıyoruz. Çünkü biz insanın biriktirebileceği en değerli şeyin anıları olduğuna inanıyoruz.

Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz yüzlerce projeye değer katan, bizi büyük bir aile yapan yüz binlerce dostumuzun en güzel anılarının ortak noktası olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şimdi de güzel ve unutulmaz anılarınıza yenilerini ekleyeceğiniz, muhteşem doğasıyla kendinizi hep genç hissedeceğiniz Yeşilyaka’yı beğeninize sunuyoruz.