Yeşilyaka Su - Yaşam Seçenekleri

SU’YUN FERAHLIĞINI HAYATINA KAT

YeşilYaka Su villalarını tasarlarken çevrenizi ve evinizi saracak bir dinginlik felsefesi benimsedik. Çocuklarınızı büyüteceğiniz, yeni dostlar kazanacağınız, komşularınızla her gün yeni ilişkiler geliştireceğiniz 7 farklı villa, 7 farklı deneyim.

Dilediğiniz yaşamın içinde doğa olduğunu biliyor ve sizin için tasarlıyoruz. Yeşilyaka Su ile İstanbul’da aradığınız hayat bulundu. Yeşillikler içinde, dört bir yanınızın mavi ile bezendiği yeni yaşam alanınız hazır. Büyükçekmece’de yer alan Yeşilyaka Su, şehre hayat katan bu gölden ilham alıyor. Villalar, yürüyüş alanları, koru ve göletlerin arasında uzanan su kanalları, Yeşilyaka Su’ya can veriyor. Suyun rahatlatıcı gücünü hayatınızda hissedin. Ulaşımı kolay, hava kirliliğinden uzak ve sosyal faaliyetler açısından zengin bir hayat seçin.

Villa Deniz

VİLLA DENİZ

Yeşilyaka Su’da kendi ufkunuzu kendiniz yaratın, 379 metrekare Villa Deniz ile ailenizin geleceğine odaklanın. Geniş bahçeli ve havuzlu, yüksek tavanlı, dubleks villanızda kendinizi suyun sakinliğine bırakın. Her iki kata da yerleştirilmiş odalarla çocuklarınıza seçme hakkı sunun, misafirlerinizi rahatça ağırlayın. Balkon ve terasınızdan Yeşilyaka Su’yun evinizi çevreleyen mavi ve yeşil manzarasını izleyin.

Villa Deniz Bahçe Katı Planı
BAHÇE KATI PLANI
Villa Deniz Zemin Kat Planı
ZEMİN KAT PLANI
Villa Irmak

VİLLA IRMAK

193 metrekare bir yaşam alanında, 4+1 düzeninde, derli toplu bir aile hayatı yaşayın. Balkonunuzda sizi kendinize getirecek sabah kahvenizi yudumlayın, terasınızda ise ailecek yiyeceğiniz akşam yemekleri için toplanın. Evde olduğunuz süre içinde çalışmak için dilediğiniz yeri seçin, bizce avlu favori çalışma alanınız olacak. Villa Irmak’ta yaşayacağınız güzel anıları, Yeşilyaka Su korusunda ve su alanlarında gezerek pekiştirin.

Villa Irmak Bahçe Katı Planı
BAHÇE KATI PLANI
Villa Irmak Zemin Kat Planı
ZEMİN KAT PLANI
Villa Nehir

VİLLA NEHİR

Yeni ev, yeni hayat; 206 metrekarede dubleks mutluluğa adım atın. Yeşilyaka Su’yun su geçitleri, göletler ve koruyla çevrili villalarında aileniz için yaptığınız planları hayata geçirmeye başlayın. Su ve doğanın verdiği dinginliği evinizin içinde de hissedin. Teras, avlu, balkon ve bahçesi ile evinizde alan değiştirme özgürlüğüne sahip olun.

Villa Nehir Bahçe Katı Planı
BAHÇE KATI PLANI
Villa Nehir Zemin Kat Planı
ZEMİN KAT PLANI
Villa Göl

VİLLA GÖL

Tek katlı, şık, geniş bahçeli, 301 metrekare villanızda doğanın içinde modern bir hayat. Villa Göl’ün alt katında yer alan kapalı otopark, depo ve teknik bölümler sayesinde, üst katta yaşam alanınız en saf haliyle size ait. Yüksek tavan, geniş koridorlar, yemyeşil bir bahçe ve YeşilYaka Su’yun sizi çevreleyen su kanalları. İstanbul’da Avrupayi bir yaşam stili; minimal, şık ve pratik.

Villa Göl Bahçe Katı Planı
BAHÇE KATI PLANI
Villa Göl Zemin Kat Planı
ZEMİN KAT PLANI
Villa Çağlayan

VİLLA ÇAĞLAYAN

Ne kadar çok yeşil, o kadar çok mutluluk. 232 metrekarelik, tek katlı Villa Çağlayan’da, dört bir yanınız yeşil, önünüz mavi. Bahçe içinde dahi özgürlüğün ve seçeneklerin tadını çıkarın; iki ayrı terastan birinde doğa içinde ailecek yemek yerken diğerinde misafirlerinizi ağırlayın. Sevinciniz eve sığmasın, bahçenize taşsın; çocuklarınız coşkuyla villanızın çevresinde büyümenin tadını çıkarsın.

Villa Çağlayan Bahçe Katı Planı
BAHÇE KATI PLANI
Villa Şelale

VİLLA ŞELALE

Şık bir bahçe, tek katta toplanmış yaşam alanı, evden ayrı olarak yerleştirilmiş yeşiller içinde bir teras; işte tam olarak istediğiniz hayat. Villa şelale minimal tasarımı, yüksek tavanlı iç mekanı ve bahçesiyle 226 metrekarelik bir yaşam alanı. Yazın bahçesinde yeşiller içinde keyif yapabilir, kışın ise geniş camlardan evinize süzülen gün ışığında vakit geçirebilirsiniz.

Villa Şelale Bahçe Katı Planı
BAHÇE KATI PLANI
Villa Derya

VİLLA DERYA

Balkonunuzda yeni hayallere dalacağınız 375 metrekare, dubleks bir villa, yeni bir yuva. Üst katta bulunan kapalı otoparka arabanızı yerleştirip bahçe katında keyif yapmak için ailenizle buluşun, geniş terasınıza çıkıp eşinizle birlikte yorgunluk kahvenizi yudumlayın. Yemyeşil doğa, bahçenizden hayatınıza girsin, Yeşilyaka Su’yun mavi aurası yaşamınızdan eksik olmasın.

Villa Derya Bahçe Katı Planı
BAHÇE KATI PLANI
Villa Derya Zemin Kat Planı
ZEMİN KAT PLANI
Hastaneler
 • Bahçeşehir Acıbadem Tıp Merkezi: 10 Dakika
 • Bahçeşehir Medikal Park: 10 Dakika
 • Medicana International Hospital: 15 Dakika
Alışveriş Merkezleri
 • Metro Grossmarket: 5 Dakika
 • Akbatı AVM: 10 Dakika
 • Mall of İstanbul: 15 Dakika
Ulaşım
 • Bahçeşehir: 10 Dakika
 • Büyükçekmece Marina: 15 Dakika
 • Atatürk Havalimanı: 20 Dakika
 • West İstanbul Marina: 20 Dakika
 • Güzelce Marina: 20 Dakika
 • Maslak, Levent: 45 Dakika
Eğitim Kurumları
 • Kültür Koleji: 2 Dakika
 • İstanbul Üniversitesi Büyükçekmece Yerleşkesi: 2 Dakika
 • Community School: 5 Dakika
 • Alkev: 5 Dakika
 • Özel MEV Koleji: 6 Dakika
 • Bahçeşehir Koleji: 8 Dakika
 • Doğa Koleji Bahçeşehir Kampüsü: 10 Dakika

HEMEN YERİNİZİ ALIN

Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formu hemen doldurun, deneyimli temsilcilerimiz sizi arasın ve detaylı bilgi alın.

Yeşilyaka’da şehir hayatı yanı başınızda. Okul, hastane, alışveriş merkezi, marina ve havaalanlarına oldukça yakın olan Yeşilyaka’da ulaşım derdiniz ortadan kalkıyor. Doğayla iç içe bir ortamda, siz de aileniz de mutlu.

İstanbul Havalimanı, Hadımköy Otoyol Girişi, Bahçeşehir, Florya ve Yeşilköy gibi kilit noktalara ulaşım kolaylığı sağlayan lokasyonu ile Büyükçekmece Göl Vadisi’nde yer alan Yeşilyaka, hayatınızı kolaylaştırıyor.

Adres: Karaağaç Mahallesi, Sırtköy Bulvarı, No: 16/A Büyükçekmece / İstanbul

Telefon: 444 0 986

Yeşilyaka Koru Villa
Formu doldurun, sizi arayalım

Mesa ve Nurol

Tam 50 yıldır sadece yeni yuvalar için değil, yeni hatıralar biriktirmek için de çalışıyoruz. Çünkü biz insanın biriktirebileceği en değerli şeyin anıları olduğuna inanıyoruz.

Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz yüzlerce projeye değer katan, bizi büyük bir aile yapan yüz binlerce dostumuzun en güzel anılarının ortak noktası olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şimdi de güzel ve unutulmaz anılarınıza yenilerini ekleyeceğiniz, muhteşem doğasıyla kendinizi hep genç hissedeceğiniz Yeşilyaka’yı beğeninize sunuyoruz.