YEŞİLYAKA KULÜP: YENİ DOSTLAR, YENİ SOHBETLER

YEŞİLYAKA KULÜP’E HOŞ GELDİNİZ!

Zihninizi ve bedeninizi dinlendirebileceğiniz, yeşilin kalbine dokunarak enerjinizi tazeleyebileceğiniz, doğaya hayranlık duyacağınız, ertesi gün için güç toplayıp şarj olacağınız bir yer düşünün. Derin bir nefes alın ve orman havasını içinize çekin. 3 bin 600 metrekarelik Yeşilyaka Korusunda, İstanbul’un içinde doğayla baş başa kalın. Yeşilyaka Korusu’ndaki cins ağaçların içinden geçen 4 Mevsim Yolu’nda doğayı takip edin. Yeşilyaka Korusunun yüzde 60’ını kaplayan, 180 bin metrekarelik peyzaj alanında daha çok doğa, daha temiz bir hava. Ailenizin hayat standartlarını yükseltecek bir çevre ve İstanbul’da doğayla iç içe bir yaşam.

Yeşilyaka Kulüp: Açık Hava Sineması

AÇIK HAVA SİNEMASI

Yıldızlar altında film izlemenin tadını çıkaracaksınız.

Yeşilyaka Koru, sağladığı açık ve kapalı sosyal alanları ile evinizin dışında da size tüm imkanları sunuyor. Huzurlu bir yuva anlayışınız doyurucu bir sosyal hayatla zenginleşsin ister misiniz? Her şeyi bir arada bulacağınız Yeşilyaka Kulüp’de, aileniz serbest zamanını evden uzaklaşmadan yaşayabiliyor. Yeşilyaka Kulüp ile kendinizi ve sosyal çevrenizi geliştirin.

AÇIK/KAPALI YÜZME HAVUZU

Açık ve kapalı havuz imkanı, kapalı spor salonu, basketbol sahası, tenis kortu ve SPA merkezinde aktif bir yaşama adım atın. Bedeninize ve zihninize iyi gelecek aktivitelerle her zamankinden daha da zinde olun. Kendinizi ve çocuklarınızı en iyi şekilde geliştirin; spor, hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olsun.

Yeşilyaka Kulüp kapalı spor salonunda özel antrenörler ile çalışma fırsatı yakalayın. İş sonrası buluşmalarıyla takımınızı seçin ve potada da kendinizi gösterin. Tenis kortunda eşinizle, çiftlerde şampiyonluğa oynayın. Güne başlarken veya gün sonunda havuzda bedenen ve zihnen arının.

Yeşilyaka Kulübü: Açık Havuz
Yeşilyaka Kulüp: Çocuk Parkları

ÇOCUK PARKLARI

Çocuklarınızın hayal dünyalarını besleyecek ve onları harekete geçirecek “Dinamik Park” Yeşilyaka Kulüp’te. Ağaç evlerde doğayla bütünleşsin. Çocukların gözdesi Hobbit Köyü’nde ise bir kitap kahramanı olup çıkıversin. Bu kulüpte onlar çocukluklarını tam da hak ettikleri gibi yaşayacaklar.

SOSYAL ALANLAR

Yeşilyaka Kulüp’ün sosyal alanlarında komşularınızla ortak bir yaşam geliştirin. Kulüp içerisinde yer alan kafe ve restoranda günün stresini atın. Her mevsim farklı seçenekler sunan açık ve kapalı alan imkanlarını değerlendirin. Yaz aylarında açık hava sinemasında en sevdiğiniz filmleri, aileniz ve arkadaşlarınızla izleyin. Yeşilyaka Kulüp’de hayatınızın en önemli günlerini, en güzel organizasyonlarla taçlandırın. Çocuklarınızın doğum günlerinden romantik bir yıldönümü partisine, kulübün tüm imkanlarını size sunuyoruz. Ailelerin kaynaşacağı bu alanda sosyalleşin hatta yeni işlere yelken açın.

Yeşilyaka Kulüp: Sosyal Alanlar
Hastaneler
 • Bahçeşehir Acıbadem Tıp Merkezi: 10 Dakika
 • Bahçeşehir Medikal Park: 10 Dakika
 • Medicana International Hospital: 15 Dakika
Alışveriş Merkezleri
 • Metro Grossmarket: 5 Dakika
 • Akbatı AVM: 10 Dakika
 • Mall of İstanbul: 15 Dakika
Ulaşım
 • Bahçeşehir: 10 Dakika
 • Büyükçekmece Marina: 15 Dakika
 • Atatürk Havalimanı: 20 Dakika
 • West İstanbul Marina: 20 Dakika
 • Güzelce Marina: 20 Dakika
 • Maslak, Levent: 45 Dakika
Eğitim Kurumları
 • Kültür Koleji: 2 Dakika
 • İstanbul Üniversitesi Büyükçekmece Yerleşkesi: 2 Dakika
 • Community School: 5 Dakika
 • Alkev: 5 Dakika
 • Özel MEV Koleji: 6 Dakika
 • Bahçeşehir Koleji: 8 Dakika
 • Doğa Koleji Bahçeşehir Kampüsü: 10 Dakika

HEMEN YERİNİZİ ALIN

Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formu hemen doldurun, deneyimli temsilcilerimiz sizi arasın ve detaylı bilgi alın.

Yeşilyaka’da şehir hayatı yanı başınızda. Okul, hastane, alışveriş merkezi, marina ve havaalanlarına oldukça yakın olan Yeşilyaka’da ulaşım derdiniz ortadan kalkıyor. Doğayla iç içe bir ortamda, siz de aileniz de mutlu.

İstanbul Havalimanı, Hadımköy Otoyol Girişi, Bahçeşehir, Florya ve Yeşilköy gibi kilit noktalara ulaşım kolaylığı sağlayan lokasyonu ile Büyükçekmece Göl Vadisi’nde yer alan Yeşilyaka, hayatınızı kolaylaştırıyor.

Adres: Karaağaç Mahallesi, Sırtköy Bulvarı, No: 16/A Büyükçekmece / İstanbul

Telefon: 444 0 986

Yeşilyaka Koru Villa
Formu doldurun, sizi arayalım

Mesa ve Nurol

Tam 50 yıldır sadece yeni yuvalar için değil, yeni hatıralar biriktirmek için de çalışıyoruz. Çünkü biz insanın biriktirebileceği en değerli şeyin anıları olduğuna inanıyoruz.

Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz yüzlerce projeye değer katan, bizi büyük bir aile yapan yüz binlerce dostumuzun en güzel anılarının ortak noktası olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şimdi de güzel ve unutulmaz anılarınıza yenilerini ekleyeceğiniz, muhteşem doğasıyla kendinizi hep genç hissedeceğiniz Yeşilyaka’yı beğeninize sunuyoruz.