YEMYEŞİL DOĞASIYLA 320 BİN M2’LİK ALANA SAHİP YEŞİLYAKA KORU’DA SON 25 ADET VİLLA SİZLERİ BEKLİYOR

HEMEN BİLGİ ALIN

Kuş seslerinin sizi gülümseterek uyandırdığı, kahve kokusunun orman esintisiyle karıştığı bir başlangıca hazır mısınız? Yeşilyaka’da bambaşka bir İstanbul mümkün. Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formu hemen doldurun, deneyimli temsilcilerimiz sizi arasın ve detaylı bilgi alın.


Yeşilyaka Koru

Doğayla iç içe yaşayanların daha mutlu olduğuna inanıyoruz. Evinizden çıkar çıkmaz doğaya kavuşun, ailenizle birlikte her gün kendinizi yenileyin diye Yeşilyaka’yı tasarladık. Mutlu bir yaşam için doğadan asla vazgeçmeyenler Yeşilyaka Koru’da hayatlarına başladı! Ulaşım, sosyal yaşam ve ihtiyaçlarınız için doğadan uzaklaşmaya gerek kalmadan evinizde huzuru bulabilmeniz, İstanbul’da iyi bir hayat standardına ulaşabilmeniz ve kaliteli yaşayabilmeniz için doğa ve şehir, Yeşilyaka Koru’da bir arada.

Yeşilyaka Koru - Peyzaj

İÇ AÇICI BİR PEYZAJ

Dört mevsimin güzelliklerini ayrı ayrı size her gün yaşatsın diye; Yeşilyaka Koru’yu salkım söğütlerden gürgene, ladinlerden zeytin ağaçlarına, selvilerden meşelere, meyve ağaçlarından çamlara binbir renkte çiçek ve ağaçlarla donattık.

Yeşilyaka Koru - Gölet

GÖLET MANZARASI

Yeşilyaka’nın doğasını oluşturan güzelliklerden biri de bir kaç adımda ulaşabileceğiniz göleti… 1.500 m2’lik bir alana sahip olan gölette manzaranın tadını çıkarırken suyun huzur verici etkisiyle günün tüm yorgunluğunu üstünüzden atacaksınız.

Yeşilyaka Koru - Parkur

YÜRÜYÜŞ VE BİSİKLET PARKURU

Dört mevsim açan çiçeklerle kaplı Yeşilyaka Koru’da bulunan 2,5 km’lik yürüyüş ve bisiklet parkuru ise yürüdüğünüz en keyifli yollardan biri olacak. Araçlara kapalı, gürültüden uzak, içinde özgürce dolaşabileceğiniz Yeşilyaka’nın göl ve yürüyüş yollarında doğanın tazeleyici etkisi hep sizinle olacak.

Yeşilyaka Koru - Çocuk Parkı ve Manzara

DOĞANIN İÇİNDE YAŞA

Yeşilyaka Koru, sosyal yaşamınızı desteklerken size doğayla iç içe bir hayat sunuyor. Müstakil bahçeli evinizde başlayan huzur, geniş sosyal tesisi ve 180 bin metrekarelik peyzaj alanı ile evinizin dışında da devam ediyor. 2 bin 500 metrekareden oluşan sosyal tesiste yüzme havuzlarından fitness salonuna, Türk hamamından mini futbol sahasına birçok seçenek bulunuyor. Her daim doğanın tadını çıkarmayı sevenlerdenseniz koşu, yürüyüş ve bisiklet parkurunda, korunun atmosferine kendinizi bırakabilirsiniz.

DOĞADAN ŞEHRE ULAŞMANIN EN KISA YOLU

Yeşilyaka Koru’da şehir hayatı yanı başınızda. Okul, hastane, alışveriş merkezi, marina ve havaalanlarına oldukça yakın olan Yeşilyaka Koru’da ulaşım derdiniz ortadan kalkıyor. Doğayla iç içe bir ortamda, aradığınız her şey elinizin altında. İstanbul Havalimanı, Hadımköy Otoyol Girişi, Bahçeşehir, Florya ve Yeşilköy gibi kilit noktalara ulaşım kolaylığı sağlayan lokasyonu ile Yeşilyaka Koru, hayatınızı kolaylaştırıyor.

MESA VE NUROL TECRÜBESİ BİR ARADA, YEŞİLYAKA’DA!

Hayata geçirdiğimiz projelerle 50 yıldan beri alternatif bir yaşam kültürü yaratıyoruz. Şehir hayatı ve doğanın en güzel buluşma noktaları arasında yer alan Yeşilyaka Koru da bunlardan biri. Yapılar olduğu kadar hayat kalitesini önemseyen, doğadan vazgeçmeyen projeler üreterek aslında “anı” daha yaşanır kılmaya hedefliyoruz. Projelerimize değer katan her bir dostumuz için huzurlu bir ortam vaat ediyoruz.

YEŞİLYAKA KORU’DA AKTİF ÇOCUKLAR

Yeşilyaka Koru’da ailenizle kaliteli bir yaşam sürebilirsiniz. Çocuklarınızı çeşit çeşit ağaçla çevrili güvenli bir koruda özgür bırakabilir, oyunla büyümelerini sağlayabilirsiniz. Yeşilyaka Koru, çeşitli oyun parklarıyla çocukların hayatı en keyifli şekilde öğrenmesine önayak oluyor. Çocuklar hem fiziksel hem de zihinsel olarak, en önemli gelişim çağlarını burada en verimli şekilde geçiriyorlar. Onlar için yaptığınız fedakarlıklar burada karşılığını buluyor. Size de dostlarınız, aileleriniz ve komşularınızla yeni anılar biriktirmek kalıyor.

Yeşilyaka Koru - Bahçe
Hastaneler
 • Bahçeşehir Acıbadem Tıp Merkezi: 10 Dakika
 • Bahçeşehir Medikal Park: 10 Dakika
 • Medicana International Hospital: 15 Dakika
Alışveriş Merkezleri
 • Metro Grossmarket: 5 Dakika
 • Akbatı AVM: 10 Dakika
 • Mall of İstanbul: 15 Dakika
Ulaşım
 • Bahçeşehir: 10 Dakika
 • Büyükçekmece Marina: 15 Dakika
 • Atatürk Havalimanı: 20 Dakika
 • West İstanbul Marina: 20 Dakika
 • Güzelce Marina: 20 Dakika
 • Maslak, Levent: 45 Dakika
Eğitim Kurumları
 • Kültür Koleji: 2 Dakika
 • İstanbul Üniversitesi Büyükçekmece Yerleşkesi: 2 Dakika
 • Community School: 5 Dakika
 • Alkev: 5 Dakika
 • Özel MEV Koleji: 6 Dakika
 • Bahçeşehir Koleji: 8 Dakika
 • Doğa Koleji Bahçeşehir Kampüsü: 10 Dakika

HEMEN YERİNİZİ ALIN

Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formu hemen doldurun, deneyimli temsilcilerimiz sizi arasın ve detaylı bilgi alın.

Yeşilyaka’da şehir hayatı yanı başınızda. Okul, hastane, alışveriş merkezi, marina ve havaalanlarına oldukça yakın olan Yeşilyaka’da ulaşım derdiniz ortadan kalkıyor. Doğayla içi içe bir ortamda, siz de aileniz de mutlu.

İstanbul Havalimanı, Hadımköy Otoyol Girişi, Bahçeşehir, Florya ve Yeşilköy gibi kilit noktalara ulaşım kolaylığı sağlayan lokasyonu ile Büyükçekmece Göl Vadisi’nde yer alan Yeşilyaka, hayatınızı kolaylaştırıyor.

Adres: Karaağaç Mahallesi, Sırtköy Bulvarı, No: 16/A Büyükçekmece / İstanbul

Telefon: 444 0 986

Yeşilyaka Koru Villa
Formu doldurun, sizi arayalım

Mesa ve Nurol

Tam 50 yıldır sadece yeni yuvalar için değil, yeni hatıralar biriktirmek için de çalışıyoruz. Çünkü biz insanın biriktirebileceği en değerli şeyin anıları olduğuna inanıyoruz.

Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz yüzlerce projeye değer katan, bizi büyük bir aile yapan yüz binlerce dostumuzun en güzel anılarının ortak noktası olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şimdi de güzel ve unutulmaz anılarınıza yenilerini ekleyeceğiniz, muhteşem doğasıyla kendinizi hep genç hissedeceğiniz Yeşilyaka’yı beğeninize sunuyoruz.