Yeşilyaka Koru - Villalar

YEŞİLYAKA KORU’DA YAŞAM BAŞLADI

Yeşiller içinde uyandığınız ve villanızdan maviye adım attığınız bir yaşam düşleyin. Şehre yakın ancak bir o kadar da doğayla ve suyla temasta olan bir yaşam. Toprağa dokunmanın, rengarenk çiçekler arasında yürümenin, kuş sesleriyle güne başlamanın rahatlatıcı etkisini yaşayın diye Yeşilyaka’da ailenizle mutlu olabileceğiniz evler tasarladık. Mutlu bir yaşam için doğadan asla vazgeçmeyenler Yeşilyaka Koru’da hayatlarına başladı! İstanbul gürültüsünden uzak, orman ile çevrelenmiş villalarda her anınızı tatilde gibi yaşayabilirsiniz.

DOĞANIN İÇİNDE YAŞA

Toprağa dokunmanın, rengarenk çiçekler arasında yürümenin, kuş sesleriyle güne başlamanın rahatlatıcı etkisini yaşayın diye Yeşilyaka’da ailenizle mutlu olabileceğiniz evler tasarladık.

Yeşilyaka Koru: Sedir Villa Tipi

SEDİR VİLLALARI

Güç ve kuvvetin simgesi sedir ağacının ihtişamını taşıyan, Yeşilyaka Koru’nun en büyük villalarına hoş geldiniz. 380 metrekare büyüklüğünde ferah bir yaşam alanı. Dubleks Sedir Villalarının üst katında güne merhaba deyin. Koruyu ve göleti gören balkonda doğayı içinize çekin. Bahçeye açılan katta ailenizle hep birlikte vakit geçirin.

Sedir Villalarında her mevsim ayrı bir keyif yaşayın; baharda verandayı hobi bahçesine çevirin, yazın özel havuzunuzda serinleyin, kışın ise oturma odanızdan korunun yemyeşil manzarasını izleyin. Geniş park alanı ve çok amaçlı odası ile alanınızı dilediğiniz gibi kullanın. Sedir Villaları’nda doğa sizinle iş birliğinde.

Sedir Bahçe Katı Planı
BAHÇE KATI PLANI
Sedir Üst Kat Planı
ÜST KAT PLANI
Yeşilyaka Koru: Söğüt Villa Tipi

SÖĞÜT VİLLALARI

Koruyucu ve kurtarıcı söğüt ağacının verdiği güvenden ilham alınarak tasarlanan villalarda doğa ile bütünleşin. Dubleks, 5+1 Söğüt Villaları ile Yeşilyaka Koru’nun huzuru her bir katta sizinle olsun. 370 metrekare büyüklüğündeki alanınızda çocuklarınızla dilediğiniz gibi zaman geçirin; yazın havuzda, kışın evinizde, baharda yemyeşil çimlerde yeni anılar yaratın.

Siz yatak odanızın balkonunda koru manzarasını izlerken çocuklarınız da bahçenizde koştursun. Evinizin önünde onlara bisiklet sürmeyi bile öğretecek geniş alanınız dilediğiniz gibi organize edin. Yeşilyaka Koru’da, su ve orman alanlarında sabah yürüyüşlerinizi asla ihmal etmeyin.

Villa Söğüt Bahçe Katı Planı
BAHÇE KATI PLANI
Villa Söğüt Üst Kat Planı
ÜST KAT PLANI
Yeşilyaka Koru: Ardıç Villa Tipi

ARDIÇ VİLLALARI

Kudret ve iyiliğin sembolü ardıç ağacından esinlenerek tasarlanan, doğaya yer açan Ardıç Villaları’nda yaşam başladı. 288 metrekare büyüklüğündeki, dubleks evler tam sizin ihtiyaçlarınıza göre dizayn edildi. Pratik ve modern alanlarda hayatınızı kompakt ve kolay bir hale getirin. Yatak odalarının yer aldığı üst kattan; havuza, gölete ve koruya bakan anlar biriktirmek için sizi Yeşilyaka Koru’ya bekliyoruz.

Ardıç Villaları’nda modern tasarım ve doğa iç içe. Pratik dokunuşlar ve kullanışlı alanlarla hem çocuklarınız hem de sizin için güzel bir dönem Yeşilyaka Koru’da başlasın.

Villa Ardıç Bahçe Katı Planı
BAHÇE KATI PLANI
Villa Ardıç Üst Kat Planı
ÜST KAT PLANI
Yeşilyaka Koru: Akasya Villa Tipi

AKASYA VİLLALARI

Güzelliğinin yanı sıra dayanıklılığı ile bilinen akasya ağacının zarifliği villalarınızda. Akasya Villaları ile 370 metrekare alanda tek katın zarafetini hissedin. Tek kata yayılmış odalarda tüm ihtiyaçlarınız bir arada. Ailenize bol bol alan tanıyan geniş ve ferah bahçeli villanızda her kapı yeşile açılıyor. Akasya Villaları’nda doğaya her anlamda yakınsınız.

Diğer villalardan farklı olarak evi çevreleyen geniş bahçede misafirlerinizi ağırlamanın keyfi bir başka. Akasya Villaları, hem ailenizin huzurla genişleyeceği hem de herkesin bir araya geleceği samimi bir atmosfer vaat ediyor. Ağaçlar ve çiçeklerle dolu yemyeşil bahçeye mutluluğunuzu serpiştirmeye hazır mısınız?

Villa Akasya Bahçe Katı Planı
BAHÇE KATI PLANI
Hastaneler
 • Bahçeşehir Acıbadem Tıp Merkezi: 10 Dakika
 • Bahçeşehir Medikal Park: 10 Dakika
 • Medicana International Hospital: 15 Dakika
Alışveriş Merkezleri
 • Metro Grossmarket: 5 Dakika
 • Akbatı AVM: 10 Dakika
 • Mall of İstanbul: 15 Dakika
Ulaşım
 • Bahçeşehir: 10 Dakika
 • Büyükçekmece Marina: 15 Dakika
 • Atatürk Havalimanı: 20 Dakika
 • West İstanbul Marina: 20 Dakika
 • Güzelce Marina: 20 Dakika
 • Maslak, Levent: 45 Dakika
Eğitim Kurumları
 • Kültür Koleji: 2 Dakika
 • İstanbul Üniversitesi Büyükçekmece Yerleşkesi: 2 Dakika
 • Community School: 5 Dakika
 • Alkev: 5 Dakika
 • Özel MEV Koleji: 6 Dakika
 • Bahçeşehir Koleji: 8 Dakika
 • Doğa Koleji Bahçeşehir Kampüsü: 10 Dakika

HEMEN YERİNİZİ ALIN

Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formu hemen doldurun, deneyimli temsilcilerimiz sizi arasın ve detaylı bilgi alın.

Yeşilyaka’da şehir hayatı yanı başınızda. Okul, hastane, alışveriş merkezi, marina ve havaalanlarına oldukça yakın olan Yeşilyaka’da ulaşım derdiniz ortadan kalkıyor. Doğayla iç içe bir ortamda, siz de aileniz de mutlu.

İstanbul Havalimanı, Hadımköy Otoyol Girişi, Bahçeşehir, Florya ve Yeşilköy gibi kilit noktalara ulaşım kolaylığı sağlayan lokasyonu ile Büyükçekmece Göl Vadisi’nde yer alan Yeşilyaka, hayatınızı kolaylaştırıyor.

Adres: Karaağaç Mahallesi, Sırtköy Bulvarı, No: 16/A Büyükçekmece / İstanbul

Telefon: 444 0 986

Yeşilyaka Koru Villa
Formu doldurun, sizi arayalım

Mesa ve Nurol

Tam 50 yıldır sadece yeni yuvalar için değil, yeni hatıralar biriktirmek için de çalışıyoruz. Çünkü biz insanın biriktirebileceği en değerli şeyin anıları olduğuna inanıyoruz.

Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz yüzlerce projeye değer katan, bizi büyük bir aile yapan yüz binlerce dostumuzun en güzel anılarının ortak noktası olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şimdi de güzel ve unutulmaz anılarınıza yenilerini ekleyeceğiniz, muhteşem doğasıyla kendinizi hep genç hissedeceğiniz Yeşilyaka’yı beğeninize sunuyoruz.