YEŞİLYAKA KORU’DA HAYAT BAŞLADI. DOĞADAN ŞEHRE EN KISA YOL

HEMEN BİLGİ ALIN

Kuş seslerinin sizi gülümseterek uyandırdığı, kahve kokusunun orman esintisiyle karıştığı bir başlangıca hazır mısınız? Yeşilyaka’da bambaşka bir İstanbul mümkün. Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formu hemen doldurun, deneyimli temsilcilerimiz sizi arasın ve detaylı bilgi alın.DOĞANIN İÇİNDE YAŞA

Büyükçekmece Göl Vadisi’nde, yeşiller içinde uyandığınız ve villanızdan maviye adım attığınız bir yaşam düşleyin. Şehre yakın ancak bir o kadar da doğayla ve suyla temasta olan bir yaşam.

Mutlu bir yaşam için doğadan asla vazgeçmeyenler Yeşilyaka Koru’da hayatlarına başladı! İstanbul gürültüsünden uzak, orman ile çevrelenmiş villalarda her anınızı tatilde gibi yaşayabilirsiniz. Aileniz için en iyi seçenekler Yeşilyaka Koru ve Yeşilyaka Su’da bir arada. Ulaşım, sosyal yaşam ve ihtiyaçlarınız için doğadan uzaklaşmaya gerek kalmadan evinizde huzuru bulabilirsiniz. İstanbul’da iyi bir hayat standardına ulaşmak, kaliteli yaşamak için doğa ve şehir Yeşilyaka’da.

Yeşilyaka Koru

Dört mevsimin güzelliklerini ayrı ayrı size her gün yaşatsın diye; Yeşilyaka Koru’yu salkım söğütlerden gürgene, ladinlerden zeytin ağaçlarına, selvilerden meşelere, meyve ağaçlarından çamlara binbir renkte çiçek ve ağaçlarla donattık.

Yeşilyaka Su

Yeşiliyle, suyuyla, eğlencesi ve huzuruyla, sonsuz bir mutluluğun yuvanızda filizlenip ailenizi kucaklaması için gereken her şey; yaşamınızın tüm sabahlarına mutlu uyanacağınız Yeşilyaka Su’da!

Yeşilyaka - Sosyal Alanlar

Müstakil bahçeli evinizde başlayan huzur, geniş sosyal tesisi ve 180 bin metrekarelik peyzaj alanı ile evinizin dışında da devam ediyor. 2500 metrekareden oluşan sosyal tesiste yüzme havuzlarından fitness salonuna, Türk hamamından mini futbol sahasına birçok seçenek bulunuyor.

Sadece 376 Konut
SADECE 645 VİLLA

YeşilYaka Koru projesinde 173, YeşilYaka Su projesinde ise 472 olmak üzere toplamda sadece 645 villa. Üstelik YeşilYaka Koru’da hayat başladı.

180 bin m2 peyzaj alanı
180 BİN M2 PEYZAJ ALANI

Araçlara kapalı, gürültüden uzak, içinde özgürce dolaşabileceğiniz Yeşilyaka’nın göl ve yürüyüş yollarında doğanın tazeleyici etkisi hep sizinle olacak.

2.500 m2 sosyal tesis
2.500 M2 SOSYAL TESİS

Yeşilyaka’da sevdikleriniz ve komşularınızla birlikte hoşça vakit geçirip, sosyal hayatın tüm güzelliklerini yaşayacağınız bir yer var: YeşilYaka Kulüp.

HEMEN YERİNİZİ ALIN

Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formu hemen doldurun, deneyimli temsilcilerimiz sizi arasın ve detaylı bilgi alın.

Yeşilyaka’da şehir hayatı yanı başınızda. Okul, hastane, alışveriş merkezi, marina ve havaalanlarına oldukça yakın olan Yeşilyaka’da ulaşım derdiniz ortadan kalkıyor. Doğayla içi içe bir ortamda, siz de aileniz de mutlu.

İstanbul Havalimanı, Hadımköy Otoyol Girişi, Bahçeşehir, Florya ve Yeşilköy gibi kilit noktalara ulaşım kolaylığı sağlayan lokasyonu ile Büyükçekmece Göl Vadisi’nde yer alan Yeşilyaka, hayatınızı kolaylaştırıyor.

Adres: Karaağaç Mahallesi, Sırtköy Bulvarı, No: 16/A Büyükçekmece / İstanbul

Telefon: 444 0 986

Yeşilyaka Koru
Formu doldurun, sizi arayalım

Mesa ve Nurol

Tam 50 yıldır sadece yeni yuvalar için değil, yeni hatıralar biriktirmek için de çalışıyoruz. Çünkü biz insanın biriktirebileceği en değerli şeyin anıları olduğuna inanıyoruz.

Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz yüzlerce projeye değer katan, bizi büyük bir aile yapan yüz binlerce dostumuzun en güzel anılarının ortak noktası olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şimdi de güzel ve unutulmaz anılarınıza yenilerini ekleyeceğiniz, muhteşem doğasıyla kendinizi hep genç hissedeceğiniz Yeşilyaka’yı beğeninize sunuyoruz.